Cennik Usług geodezyjnych

Ceny przedstawione w tabeli mają charakter orientacyjny.

Usługa Cena
Podział działki od 1600 zł
Wznowienie znaków granicznych od 500 zł
Mapa do celów projektowych od 600 zł
Wytyczenie budynku od 600 zł
Inwentaryzacja budynku od 600 zł
Inwentaryzacja budynku z przyłączami od 800 zł
Geodezyjna obsługa inwestycji od 120 zł/rbg
Inne prace geodezyjne Cena ustalana indywidualnie

Od czego zależy cena usług geodezyjnych?

Na cenę wpływa wiele różnych czynników, które analizujemy i uwzględniamy indywidualnie. Z reguły wyceny są zależne do stopnia skomplikowania zlecenia, ilości wykorzystywanego sprzętu, liczby zaangażowanych pracowników, miejsca realizacji prac oraz czasu, jaki jest wymagany do ich wykonania. Ostateczną stawkę za usługę ustalamy przed formalnym przyjęciem zlecenia, biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom transparentne i uczciwe ceny, adekwatne do specyfiki każdego zlecenia.

W przypadku wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. Na umówionym spotkaniu będziemy mogli odpowiedzieć na wszelkie pytania, doradzić i omówić wszystkie szczegóły.

Darmowa Wycena

Co musi zawierać formularz byśmy mogli przygotować Ci najlepszą wycenę?

Dokładnie wypełnij formularz, uzupełniając go o następujące dane:

  • Wpisz numer telefonu.
  • Wpisz adres poczty.
  • Wybierz nazwę usługi z listy - jeśli nie ma tej, o którą Ci chodzi, to wybierz INNA.
  • W ostatnim polu podaj wszystkie ważne informacje dotyczące zlecenia, które będą miały wpływ na przygotowanie wyceny m.in. obszar lub miejscowość, gdzie znajduje się nieruchomość, numer działki/działek, liczbę działek do podziału, liczbę nowych działek do wytyczenia, ilość znaków/punktów granicznych, itp. Im więcej szczegółów podasz, tym dokładniejszą wycenę będziemy w stanie przygotować.

Dziękujemy za współpracę i czekamy na Twoje informacje!

Korzystanie z formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony na czas obsługi danego zapytania. Więcej informacji - polityka prywatności

Na Geokart zawsze możesz liczyć!
Jesteśmy
do Twojej dyspozycji!

Planujesz inwestycję? Oferujemy szeroką gamę usług geodezyjnych m.in.: wznowienie znaków granicznych, mapy do celów projektowych, tyczenia i inwentaryzacje budynków, klasyfikację gruntów oraz kompleksową geodezyjną obsługę inwestycji. Skontaktuj się z nami - porozmawiamy, doradzimy, pomożemy. Tylko u nas zapłacisz w wygodnych RATACH 0%