Niwelator Leica Sprinter 150M

Niwelator Leica Sprinter 150M został zaprojektowany na bazie 15 lat doświadczeń firmy LEICA GEOSYSTEMS w produkcji niwelatorów elektronicznych. Sprzęt ten charakteryzuje się przede wszystkim łatwością obsługi, wysoką jakość, dużą wydajnością. Ponadto duży, czytelny wyświetlacz, wskaźnik rozpoziomowania, wbudowane aplikacje, opcjonalna pamięć wewnętrzna czynią z niego niezastąpione narzędzie pracy.

SPRINTER 150M uczynił naszą codzienną pracę znacznie prostszą. Został zaprojektowany po to by podnieść efektywność pracy i jednocześnie zredukować czas potrzebny do wykonania powierzonego nam zadania. Można zostawi go w słońcu lub na deszczu. Pracuje przy oświetleniu, w którym odczyt tradycyjny jest ciężki do wykonania. Można nim pracować przy oświetleniu ulicznym, w tunelach, w budynkach lub w ciemności przy użyciu latarki.

Sprinter 150M to precyzyjny i pewny niwelator elektroniczny, pozwalający na wykonywanie pomiarów bezbłędnie. Pozwól elektronicznemu oku wykonać pomiar za Ciebie. Odczyt z łaty kodowej dokonywany jest automatycznie i określa wysokość i odległość.